Opublikowano

DaYan GuHong v2

dayan guhong v2

Rynek Kostek Rubika 3x3x3 oferuje mnóstwo unikatowych modeli do wyboru. Wiele firm buduje swoją pozycję już od lat. Jedną z nich jest DaYan. Bardzo solidny producent, który zasłynął ze swojej kolekcji kostek Zhanchi oraz GuHong.

Jedną z nowszych kostek tej firmy jest DaYan GuHong v2 z KostkiRubika. Kość bardzo solidna, w raczej niższej półce cenowej. Ten konkretny model posiada niewiarygodnie wytrzymały krzyżak, czyli część łącząca wszystkie fragmenty kostki. Nie złamie się on przy pierwszym upadku, co dla kogoś kto układa Kostki Rubika w komunikacji miejskiej lub dayan guhong v2innych zatłoczonych miejscach jest wielkim plusem. Sama budowa jest raczej klasyczna, jedynym dodatkiem są poduszki na krawędziach zmniejszające szanse rozpadu kostki oraz wypadku pojedynczej elementów. DaYana GuHonga v2 chodzi bardzo płynnie, również ścina ścianki z w miarę dużych kątów. Tak naprawdę, jedynym minusem GuHonga v2 jest dźwięk, który wydaje. Jest on głuchy, nieprzyjemny oraz zdecydowanie za głośny.

DaYan GuHong v2 jest dobrą kostką 3x3x3 w miarę przystępnej cenie. Produkowany jest w wersji na czarnym, białym oraz kolorowym plastiku, również w wariancie z czarną ścianką zamiast białej. Nada się na pierwszą kostkę z jaką będziemy mieli do czynienia oraz pozwoli osiągać bardzo niskie czasy. DaYan tworzy Kostki Rubika od wielu lat, stąd możemy mieć pewność, że ich produkt nie zawiedzie naszych oczekiwań. Spokojnie można rozpocząć przygodę z kostkami od tego modelu.